Aby prawidłowo wyświetlić stronę pobierz wtyczkę flash player lub włącz obsługę języka JavaScript w swojej przeglądarce.

Get Adobe Flash Player

O nas

 

Jesteśmy specjalistyczną przychodnią lekarską oferującą szeroki zakres usług medycznych z zespołem wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek i techników i nowoczesnym zapleczem diagnostycznym.
Codziennie udzielamy porad i pomocy medycznej mieszkańcom Małopolski.
Wysokie kwalifikacje pozwoliły nam uzyskać status placówki naukowej, prowadzącej badania kliniczne

Małopolskie Centrum Medyczne s.c. jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej powstałym w 1995 roku jako Pracownia Diagnostyki Osteoporozy na ul. Siennej 14 w Krakowie. Następnie w 1996 roku zmieniło nazwę na Małopolskie Centrum Osteoporozy i podjęło działalność na ul. Karmelickiej 55. W obecnym miejscu (Kraków Podgórze, ul. Rejtana 2) i nazwie Małopolskie Centrum Medyczne działa od 2003 roku. Zmiana nazwy była podyktowana znacznym rozszerzeniem zakresu działalności medycznej i badawczej ośrodka.

Centrum od początku działalności z należytą troską o jakość świadczy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia jak również prowadzi badania kliniczne nowych leków dla przemysłu farmaceutycznego.

Centrum zatrudnia obecnie ponad czterdziestu lekarzy, pięć pielęgniarek, dwóch techników rentgenowskich i operatorów densytometru oraz kilka sekretarek medycznych.

W ośrodku prowadzone są również szkolenia personelu medycznego, tj. lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych.